Yükleniyor

Hakkımızda

2001 yılında VanVincenzo adıyla temelini oluşturduğumuz firmamızda; erkek gömleklerinin dizaynından paketlenmesine kadar tüm üretim aşamaları ile birlikte üretimi ve dünyanın her noktasına gönderilmesi suretiyle toptan satışı yapılmaktadır.

Giyim sektöründe üretilen ürüne ilişkin kalite bilinci ile müşteri memnuniyetinin artık bir vazgeçilemez bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz.

Mükemmel hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğu gerçeğinden yola çıkılarak firmamızın nihai stratejik hedefi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti istedikleri şekilde, zamanında ve uygun maliyetlere sunabilme belirlenmiştir.

Beraber çalıştığımız iş ortaklarımız ile birlikte sadece kar amacı güden bir yapı değil aynı zamanda geniş bir sosyal doku ve aile ortamı yaratmayı esas edinmekteyiz.

En içten dileklerimizle,

Huzurlu çalışmalar…


Vanvincenzo